Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
Atatürk Bulvarı Şanlı İş Merkezi No: 105/301 Kızılay ANKARA 0 (546) 763 46 46 - 0 (506) 061 06 06

Ankara Dudak Dolgusu İşlemleri

Yüzümüzün en belirgin noktalarından bir tanesi dudaklarımızdır. Bu anlamda özellikle kadınlar dudaklarına büyük bir önem vermektedir. Çünkü dudakları sayesinde daha güzel gözüktüklerine inanmaktadırlar. Ama dudaklarıyla alakalı sorunları olduğuna inanan kadınlar için durum bu şekilde gelişmemektedir. Burada ise ankara dudak dolgusu hizmeti sağlamakta olan güzellik merkezimizi devreye girmektedir. Biz müşterilerimizin daha güzel ve şekilli dudaklara kavuşabilmeleri adına elimizden gelenin fazlasını yapmaktayız. Uzun yıllardır Ankara’da işimizi kaliteli bir şekilde yerine getirmekteyiz. Bundan ötürü de başta Ankaralı kadınlar olmak üzere yurdun dört bir yanından müşteri çekmekteyiz. Bu da firmamızın kalitesini, profesyonelliğini ve kurumsallığını net bir şekilde ispat etmektedir.

Ankara Dudak Dolgusu Seçeneği Detayları

                Güzellik merkezimizin içinde dudak dolgusu yapılabilmesi için özel klinik odaları yer almaktadır. Merkezimizin ankara dudak dolgusu hizmetinden faydalanmak isteyen müşterilerimizi ilk olarak bu steril odalara almaktayız. Burada uzman doktorlarımız ve estetisyenlerimiz hastalarımızla titiz şekilde ilgilenmektedir. Ardından da diğer işlemlere başlanmaktadır. Bu sayede firmamız sizler için elinden geleni yapmaktadır. Dudak dolgusunun da çeşitli modelleri olduğunu bilmelisiniz. Biz müşterilerimizin dudak yapılarına uygun olacak dolgu modellerini belirlemekteyiz. Ardından da müşterilerimizin beğenisine sunarak bunlar arasında seçim yapmalarını arzu etmekteyiz. Bu sayede işlemlerimize hız kesmeden devam etmekteyiz. Birkaç saatlik bir işlemin ardından ise dudak dolgusu hizmetimizi noktalamaktayız. Yapacağımız işlem sonucunda müşterilerimiz birkaç güne kalıcı ve şekilli dudaklara kavuşmuş olmaktadır.

Ankara Dudak Dolgusu Kampanyaları

                Güzellik merkezi olarak her kadının güzel dudaklara sahip olması gerektiğine inanıyoruz. Bundan ötürü yılın belli dönemlerinde ankara dudak dolgusu hizmetimizi kampanyalı fiyatlar üzerinden sunuyoruz. Buna bağlı olarak yararlanmak isteyen müşterilerimizin sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmesi gerekmektedir. Böylece daha güzel dudaklara indirimli fiyatlardan sahip olabileceklerdir.