Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
Atatürk Bulvarı Şanlı İş Merkezi No: 105/301 Kızılay ANKARA 0 (544) 425 23 41 - 0 (312) 425 23 41

Bacak Lazer Epilasyon

Bacak Lazer Epilasyon

Bacak Lazer Epilasyon Alexandrite Candela

Hemen her kadının büyük sorunu olarak karşımıza çıkan tüylenme sorunu, artık sorun olmaktan çıkmıştır. Birçok tedavi sistemlerinin teknolojinin sayesinde geliştiği günümüzde hemen her bölge için lazer epilasyon uygulaması yapılabilmektedir. Lazer epilasyon sistemlerinin içinde en etkili olan uygulamalardan birisi olan Alexandrite Candela lazer epilasyon olarak bilinir. Yaklaşık olarak beş altı seans içinde tedavinin bittiği lazer epilasyon, kılın yapısına göre daha az seanslarda da bitmektedir.

Bacak epilasyonunda Alexandrite Candela’nın etkileri nelerdir?

Bacak bölgesi genelde hormonlardan dolayı tüylenme göstermez. Çoğu genetikten meydana gelen tüylenmedir. Genelde anneden kızlarına geçmektedir. Daha geniş yüzeye çalışıldığı için bacak bölgesindeki etki oldukça yüksektir. Alexandrite Candela lazer epilasyonda bacak bölgesine uygulanan lazer epilasyonda geniş bir alanda uygulama olacağı için daha iyi sonuç verebilir. Bacak bölgesi lazer epilasyon seansları ortalama olarak 5 ile 6 seans arasında değişir. Bacak bölgesinde en çok tercih ettiğimiz ise Alexandrite Candela lazer epilasyondur.

Bacak bölgesine lazer epilasyon uygulaması nasıl yapılır?

Tedaviye başlamadan en az iki ya da üç gün önce bacaklar jilet ile alınır. Tüyler seans gününe kadar en az 1 mm kadar uzamalıdır. Bu şekilde Alexandrite Candela epilasyon cihazı kıl köklerini daha kolay okuyacak ve işlem daha başarılı olacaktır. Nokta atışı sayesinde kıl köklerine kadar inen lazer ışını kıl köklerini zayıflatarak dökülmelerini sağlamaktadır.