Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
Atatürk Bulvarı Şanlı İş Merkezi No: 105/301 Kızılay ANKARA 0 (544) 425 23 41 - 0 (312) 425 23 41

Ameliyatsız Burun Kemeri Giderme Kimlerde Uygulanır?

Ameliyatsız Burun Kemeri Giderme Kimlerde Uygulanır?

Ameliyatsız şekilde yapılacak olan burun estetiği pek çok avantajı bir arada bulundurmaktadır. Ameliyatsız bir şekilde yapılan burun estetiğinde burunda iz kalmamaktadır. Günlerce hastanede yatma gibi bir durum da bu operasyonda geçerli değildir. Ameliyatsız burun kemeri giderme operasyonu sonucunda kısa sürede yaklaşık 15 ya da 20 dakika içinde son bulmaktadır.

Burun estetiği uygulaması burun sırtı, burun ucu ve burnun yan kısımlarında hacim eksiklikleri bulunanlar için oldukça uygundur. Burun kemeri veya burun sırtındaki çöküntülerde de ameliyatsız burun kemeri giderme operasyonu son derece etkili olmaktadır. Eğik, yamuk ya da asimetrik burun için bu operasyon gerekli işlemler ile yaklaşık yarım saatlik operasyon ile geçerli olmaktadır. Burun ucu düzeltme ya da burun ucu kaldırma için de yine bu tarz operasyonlar geçerlidir.  Burun kırıklığından kaynaklanan estetik sorunlar karşısında da bu tarz uygulamalar geçerli olmaktadır. asimetrik burun delikleri ile burun estetiği ameliyatı son derece kısa sürede gerçekleşmektedir. Burun bu operasyonlar ile daha küçük hale gelmemektedir. Ayrıca bu operasyon ile kısa sürede son bulduğundan günlük yaşamı etkileyecek bir etkiye de sahip değildir. Burun görünümünü düzeltmek için bölgesel olarak yapılacak olan operasyon sonrasında sadece bölgesel bir düzelme sağlanmaktadır. Bu sayede burun genel olarak bir operasyona maruz kalmamaktadır.

Burunda ameliyatsız burun kemeri giderme operasyonu ile yapılan dolgu uygulamasında burnun belli bölgelerine belirli bir sıvı ile dolgu da yapılmaktadır. Bu verilen sıvı tamamen vücut yapısına uygun bir şekilde ayarlanmaktadır. Dermal dolgu ile kısa sürede yapılan uygulama ile kemer görünümünde azalma olmaktadır. bu uygulama ile kısa sürede gerçekleştirilen operasyon sonunda burun ucu da kalkmaktadır ve nefes alma da kolaylaşmaktadır.