Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
Atatürk Bulvarı Şanlı İş Merkezi No: 105/301 Kızılay ANKARA 0 (544) 425 23 41 - 0 (312) 425 23 41

Koltuk Altı Lazer Epilasyon

Koltuk Altı Lazer Epilasyon

Koltuk Altında Alexandrite Candela

Hemen her kadın ve erkeğin önemli sorunu haline gelen tüylenme sorununa çok uzun süredir Alexandrite Candela lazer epilasyon ile çözüm olunmaya çalışılmaktadır. Özellikle açık tenli kişilerde daha fazla etkiye sahip olan Alexandrite Candela lazer epilasyon, koyu ciltlere sahip kişilerde de önerdiğimiz, yaptığımız tedavi şeklidir.. Ağrı ve acı oranı düşük olduğu için en çok tercih edilen lazer tipidir.

Alexandrite Candela lazer epilasyon hangi bölgelerde yapılmamalıdır?
Alexandrite Candela, ince tüyleri artırdığı için yüz, sırt ve boyun bölgesinde uygulanmasını sakıncalı buluyoruz. Alexandrite Candela lazer epilasyonun en fazla kullanıldığı yerler ise kollar, koltuk altı, genital bölge, bacaklardır.

Alexandrite Candela başka hangi alanlarda kullanılır?
Alexandrite Candela, lazer epilasyonun yanında ciltte oluşan lekelenmelerde, çatlak tedavilerinde, kılcal damarların tedavisinde, ciltte meydana gelen sarkmalarda, varis tedavisinde kullanılabilmektedir. Ancak tüm bu tedavilerin uygulama cihazları da kendi aralarında tedavi cinsine göre değişmektedir.

Alexandrite Candela ile koltuk altı uygulaması nasıl olmaktadır?
Alexandrite Candela lazer epilasyon uygulamasında koltuk altına işlem yapmadan önce, hastamız seansa gelmeden en az iki üç gün önce jilet ile koltuk altı kıllarını tıraşlamalıdır. Seans zamanı koltuk altına ilk önce jel sürülür ve cihaz istenilen düzeye ayarlanarak uygulamaya başlanır. Yaklaşık olarak koltuk altına yapılan lazer epilasyon süresi dört beş dakika kadardır. Uygulamanın ardından koltuk altından kalan jel silinerek koltuk altı bölgesi temizlenir.