Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
Atatürk Bulvarı Şanlı İş Merkezi No: 105/301 Kızılay ANKARA 0 (546) 763 46 46 - 0 (506) 061 06 06

Ankara Nazolabial Dolgu

Son Güncelleme : 01.08.2023

Ankara nazolabial dolgu işlemini uygulayan ekip olarak sizlere ilk önce bu uygulama hakkında kısa bir bilgi vereceğiz. Bu işlem tecrübeli çalışma ekibimiz tarafından nazolabial alan olarak ifade edilen çizgi ya da olukların üzerine uygun bir şekilde hyaluronik asit ile doldurulması işlemidir. Vücudunuz içerisine ekibimiz tarafından enjekte edilen bu madde yıkıcı bir etkiye sahip değildir. Sanılanın aksine bu madde hücrelerinizin içerisine su emilimini sağlayarak daha dolgun ve canlı bir şekilde görünmesini sağlamaktadır.

Ankara Nazolabial Dolgu Uygulamasının Yan Etkileri Var Mı?

Ankara nazolabial dolgu işlemi tecrübeli çalış ekiplerimiz tarafından vücudunuza enjekte edilen maddenin insan bedeni üzerinde normal şartlar içerisinde ciddi yan etkiler oluşturmamaktadır. Uygulama işlemi sırasında ya da sonrasında ortaya çıkan kızarıklık ve şişkinlikler enjeksiyon kaynaklı olup kısa bir zaman zarfı içerisinde ortadan kalkacaktır. Sizlere uyguladığımız bu işlem sonrasında herhangi bir mimik kaybı yaşamayacaksınız.

Ankara Nazolabial Dolgu İşleminden Sonra Kullanıcıların Dikkat Etmesi Gerekenler

Ankara nazolabial dolgu ekibi olarak sizlere uyguladığımız bu işlem sonrasında 5-8 saatlik bir zaman dilimi boyunca kozmetik ürünler kullanmamanızı öneririz. Uygulamayı gerçekleştirdiğimiz gün ve ondan sonraki gün içerisinde egzersiz yapmaktan kaçınmanız gerekmektedir. Ayrıca sizlere bu işlemi uyguladığımızdan sonraki ilk 24-36 saat içerisinde yüzünüz için herhangi asitli bir madde kullanmamanızı önermekteyiz. Son olarak ise uygulamayı gerçekleştirdiğimiz sonraki 10 gün boyunca yüzünüzü sıcak su, buhar ya da spa gibi benzeri uygulamalara maruz bırakmayınız.

Sizlere uygulamış bulunduğumuz bu işlemin etkisini 3 gün sonra almaya başlayacaksınız. Ve bu işlem 9-18 ay süresince devam etmektedir. Vücudunuza enjekte edeceğimiz maddenin vücutta kalıcılık süresi bireyden bireye farklılık gösterse de en kötü ihtimalle 9 ay boyunca kalıcılık gösterecektir.