Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
Atatürk Bulvarı Şanlı İş Merkezi No: 105/301 Kızılay ANKARA 0 (546) 763 46 46 - 0 (506) 061 06 06

Hifu Lipo ile Bölgesel İncelme Mümkün mü?

Hifu Lipo ile Bölgesel İncelme

Günümüzde hareketliliğin azalması, masa başı işleri, bilgisayar karşısında uzun saatler geçirmek, bununla birlikte sağlıksız yiyecek tüketiminin artması, yeterli ve dengeli beslenememe, uyku bozuklukları ve stres vücutta ki yağlanmayı arttırarak görüntünün bozulmasına sebep olabiliyor. Bu sürecin ardından yapılan spor ve beslenme düzeni bölgesel olarak yağlanmada çok etkili olamıyor. Bu durum karşısında bölgesel yağlanma için hifu lpo bölgesel incelme lazer yöntemi kullanılmaktadır. Vücut hatlarının düzeltilmesi bunun yanı sıra fazla yağların yakılması ve şekillendirme için oldukça pratik ve tercih edilen bir yöntemdir. Birçok ülkede uzun yıllardır tercih edilen bu yöntem ülkemizde de popüler ve sıkça tercih edilen bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır.

 Hifu Lipo ile Bölgesel İncelme İşlemi Nasıl Yapılır?

hifu lpo bölgesel incelme işlemi lazer yöntemi ile yapıldığı için herhangi bir ağrı söz konusu değildir. Bununla birlikte birçok kişi bu yöntemi cerrahi bir işlem olarak bilmektedir. Doğru bilinen bu yanlışı düzeltmek adına belirtelim ki cerrahi bir işlem uygulaması bu yöntemde söz konusu değildir. Bel çevresi, karın bölgesi, sırtta ki yükseklikler, basen bölgesinde ki yağlanma, bacak çevresinde yağlanma ve selülüt gibi sorunları oldukça kısa seanslar ile herhangi bir kesi ve dikiş söz konusu olmadan kişinin hemen sosyal yaşamına döneceği şekilde yapılan basit bir işlemdir. Hifu lipo işlemi aynı zamanda yüzde de uygulanabilmektedir. Kısacası yağlanman olduğu bölgelerde rahatlıkla kullanılan ve yağların parçalanmasını sağlayarak kısa süre içinde gözle görülür düzelmeleri size sunan bir yöntemdir. Bu bölgelere lazer atımları ile işlem yapılarak yağ parçalama ve eritme işlemi gerçekleştirilmektedir.

hifu lipo bölgesel incelme işleminin uygulama aşamalarına baktığımızda ilk olarak kişinin yağ değerleri ölçülür. Yağ ve kas ölçümlerinin tamamlanmasının ardından kişinin vücudunda ki fazla yağ oranı belirlenir ve uygulama yapılacak alanlar belirlenir. Bu aşamadan sonra ışınlar için kişiye uygun bir gözlük verilir. Ardından bölgeye lazer sondaları yerleştirilir.  Ardından uygulamaya başlanır. Alanın büyüklüğü ve yağ oranına bağlı olarak seanslar farklılık gösterse de ortalama süre 30 dakikadır. Uygulama sonrasında herhangi bir bandaj ve dikiş söz konusu değildir. Hafif bir sızlama dışında büyük bir ağrı söz konusu olmaz. Bu nedenle kişi seans sonrasında sosyal hayatına devam eder. Ekstra sürülmesi gereken bir krem yahut kullanılması gereken bir ilaca gerek yoktur. Lazer ile yapılan işlemde bir kesi söz konusu olmadığı için bölge de bir enfeksiyon riski oluşmaz ve oldukça kısa süre içinde iyileşme sağlanır. Sean süreleri 30 dakika olup bölgede ki yağlardan kurtulmak adına toplamda 4 veya 5 hafta bir süre yeterli olacaktır.