Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
Atatürk Bulvarı Şanlı İş Merkezi No: 105/301 Kızılay ANKARA 0 (546) 763 46 46 - 0 (506) 061 06 06

Ankara Çene Dolgusu Operasyonları

Son Güncelleme : 01.08.2023

Güzellik merkezimiz ankara çene dolgusu bağlamında bir marka haline gelmiş durumdadır. Bu konu ile alakalı olarak çene yapılarından memnun olmayan müşterilerimize dolgu hizmeti vermekte olduğumuzu bilmelisiniz. Bu sayede hem kadınların hem erkeklerin çene yapıları daha güzel bir hal almaktadır. Buradan anlaşılacağı üzere güzellik merkezi olmamıza rağmen sadece kadınlara hizmet sunmamaktayız. Daha estetik bir çene yapısına ulaşmak isteyen beylere de bu hizmetimizi vermekteyiz. Bu da her kesime hitap etmekte olduğumuzu göstermektedir.

Ankara Çene Dolgusu Aşamaları

                Çene dolgusu yaparken belli aşamaları izleyerek hareket etmekteyiz. Bunun için öncelikli olarak çenedeki yağlanmayı ya da sarkmayı gidermeye uğraşmaktayız. Çünkü ankara çene dolgusu işleminin sorunsuz şekilde halledilebilmesi için çene yapısının yağlı ya da nemli olmaması gerekmektedir. Buna göre temizleme ve peeling işlemlerimizi uyguladıktan sonra dolgu aletimizi kullanarak çene doldurması işlemine başlamaktayız. Genel olarak seanslar halinde çalışmakta olduğumuzu bilmelisiniz. Böylece çene dolgusunun tutması ve kalıcı olması sağlanmaktadır. Ayrıca dolgu sonrasında herhangi bir komplikasyon yaşanması halinde buna anında müdahale edilebilmesinin önü açılmaktadır. Bundan sonra seans aşamalarını uygulayarak çene dolgusu hizmetimizi bitirmekteyiz. İşlemlerimize bağlı olarak daha düzgün ve şekilli çene yapıları oluşmaktadır. Bu arada müşterilerimizin istekleri doğrultusunda kemikli çene yapısına kavuşmak isteyenler için de özel dolgu teknikleri uygulamakta olduğumuzu hatırlatmakta yarar görmekteyiz. Böylece her türlü isteğe ve ihtiyaca cevap verebildiğimizi net şekilde görmektesiniz.

Ankara Çene Dolgusu Hizmetine Nasıl Ulaşılabilir*

                Biz güzellik merkezi olarak müşterilerimizin bize kolayca ulaşabilmesini amaç ediniyoruz. Buna bağlı olarak bizimle iletişime geçebilmeniz için telefon numaralarımızı kullanabilirsiniz. Bunun yanında Ankara’nın en ulaşılabilir bir yerinde bulunan güzellik merkezimize gelerek ankara alın dolgusu ve bunun fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz