Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
Atatürk Bulvarı Şanlı İş Merkezi No: 105/301 Kızılay ANKARA 0 (546) 763 46 46 - 0 (506) 061 06 06

Gıdı Eritme – Aqualyx

Son Güncelleme : 01.08.2023

Ankara Gıdı Eritme – Aqualyx

                Günümüz toplumunda oldukça önemli olan bir konu olarak karşımıza çıkan gıdı eritme konusu özellikle kadınların ön planda olduğu bir konudur. Peki, gıdı eritme nasıl yapılır? Bu konuda yapılabilecek egzersiz var mıdır? Gıdı eritme için enjekte edilebilecek olan aqualyx sıvısı nedir? Gibi soruların yanıtlarını bu makalemizde vermeye çalışacağız.

  1. Gıdı Eritme İşlemi Nedir? Nasıl Yapılır?

Öncelikle gıdı eritme konusunda bilgi sahibi olmamız gerekiyor. Gıdı eritme için doktorunuzun kontrolü oldukça önemlidir. Doktorunuzun onayı olmadan bir ilaç kullanmanız yan etkiler ile beraber hayati tehlikeler de taşıyabilir. Gıdı eritme işlemi sıvı enjekte edilmeden önce bazı egzersizler ile de yapılabilir. Pek tabii bu egzersizler düzenli olarak yapılmalıdır. Bunun için gıdı eritme egzersizi olarak internette aramanız yeterli olacaktır. Kendinizi çok fazla yormadan başlamanız daha sağlıklı olacaktır. Gıdı eritme işlemlerinde daha çok tıbbi olarak kullanılan aqualyx yöntemi ile vücuda barışık olan sıvı enjekte edilir. Bu yöntem vücudun neredeyse her yeri için uygulanabilir. Daha çok çene, gıdı, baldır, erkeklerde göğüs sarkmaları gibi vücudun çeşitli yerleri için tedavi amaçlı kullanılabilir.

  1. Gıdı Eritme İşleminin Yan Etkisi Var Mıdır?

Bahsi geçen sıvı, vücut ile barışık olan ve istisnalar dışında çok fazla yan etkisi bulunmayan bir sıvıdır. Deri altına enjekte edilen bu sıvı, yağ dokusunu yok etmeye yardımcı olur. Neredeyse tek yağ eritme yöntemi olan aqualyx, diğer yöntemlerden farklı olarak uygulama sonrasında gayet güvenli bir şekilde vücuttan atılır. Yöntem sonrasında hastanın hastanede kalması gerekmez. Normal yaşamına devam edebilir. Çalışabilir, gezebilir yani çok fazla normal hayatı etkilemeyen bir yöntemdir.

Genel olarak bakıldığı zaman aqualyx sıvısı yan etkisi olmamak ile beraber ağrısız bir işlemdir. Neredeyse tüm vücut tiplerine uygulanabilen ve vücudun neredeyse her yerine uygulanabilir. Tabii ki bu işlemleri güvenilir ve bu işin profesörlerine yaptırmanız daha sağlıklı olacaktır. Böylelikle yaşanabilecek yan etkileri minimalize etmiş olursunuz. Mutlaka operasyondan sonra doktorunuz ile iletişim halinde olmalısınız. Herhangi bir olası yan etki ve yahut görülmemesi gereken bir olumsuz etki görüldüğünde bu durumu doktorunuza bildirmeniz daha sağlıklı bir adım olacaktır. Sağlıklı günler dileriz.