Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
Atatürk Bulvarı Şanlı İş Merkezi No: 105/301 Kızılay ANKARA 0 (546) 763 46 46 - 0 (506) 061 06 06

Ankara Alın Dolgusu Uygulamaları

Son Güncelleme : 01.08.2023

Ankara Alın Dolgusu

Ankara’da uzun bir zamandır hizmet vermekte olan polikliniğimiz, bu bağlamda hastalarına çeşitli imkanlar sunmaktadır. Konu açısından merkezimizin sağladığı hizmetlerden biri olarak Ankara alın dolgusu hizmetini değerlendirebiliriz. Bu hizmetimizden yıl boyunca binlerce kadın yararlanmaktadır. Çünkü alınlarından memnun olmayan kadınların bu sorunlarını kökten çözmekteyiz. Bu işlemi gerçekleştirirken hastalarımızın cilt tiplerine uygun ekipmanlar kullanmaktayız. Bu sayede işlem sonrasında herhangi bir sorun yaşanmamaktadır. Bu durum, polikliniğimizin işlemlerindeki başarısını net bir şekilde ortaya koymaktadır.

Ankara Alın Dolgusu Nasıl Uygulanır?

Özellikle alın bölgesiyle ilgili olarak yeterince önem verilmediği görülmektedir. Ancak bir kadının her yönüyle harika ve mükemmel görünebilmesi için vücudunun her noktasının şık durması gerekmektedir. Bu nedenle Ankara alın dolgusu seçeneği önemlidir. Bu konuda öncelikle hastalarımızın alın yapılarını incelemekteyiz. Eğer hassas bir cilt yapısına sahiplerse, buna uygun ekipmanlar kullanarak alın dolgusu işlemini gerçekleştiriyoruz. Sonrasında ise alın dolgusu işlemine geçmekteyiz. Dolgu işlemi sırasında alnın diğer yüz bölgeleriyle uyumlu olabilmesi için diğer bölgelere de eşit şekilde işlemler uygulamaktayız. Bu sayede yüz hatlarında orantısızlık veya aşırılık yaşanmamaktadır. İşlemlerimiz hastalarımızın durumuna bağlı olarak seanslar halinde yürütülmektedir. Bu nedenle işlemin kaç seans süreceği konusunda net bir bilgi vermek mümkün değildir. Burada önemli olan, hastaların durumuna göre hareket etmektir. Bu yaklaşımı dikkatli ve titiz bir şekilde sürdürmekteyiz. Sonuç olarak, hastalarımız daha güzel bir alın görünümüne sahip olmaktadır.

Ankara Alın Dolgusu Randevu Sistemi

Gün içerisinde polikliniğimize başvuranların sayısı oldukça fazladır. Bu nedenle tüm hastalarımıza daha iyi bir hizmet sunabilmek adına Ankara alın dolgusu seçeneğimizi randevu sistemi üzerinden sunmaktayız. Bu doğrultuda bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.