Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
Atatürk Bulvarı Şanlı İş Merkezi No: 105/301 Kızılay ANKARA 0 (546) 763 46 46 - 0 (506) 061 06 06

Ankara Alın Dolgusu

ankara alın dolgusu fiyatları

Son Güncelleme : 01.08.2023

Ankara alın dolgusu uygulama ekibi olarak uygulayacağımız bu işlemi yaş ilerlemesine bağlı olarak meydana gelen alın çizgilerini yok etmek ve daha güzel bir alına sahip olmaları için müşterilerimize uygulamaktayız. Alında meydana gelen bu kırışıklıkların yaş dışında cilt kalınlığı, cilt kuruluğu yaşayan ve kaşlarını sürekli yukarı kaldıran kişilerde de görülmektedir. Kırışıklığın dışında alın dolgusu işlemi yan profilden bakınca daha yuvarlak bir görünüm kazandırmak için uygulamaktayız.

Ankara Alın Dolgusu Ekibi İle Alın Şekillendirme

Ankara alın dolgusu ekibi olarak bizleri tercih eden müşterilerimizin alın bölgesinde arzuladıkları görüntü yan profilden yuvarlak bir alın sahibi olmaktır. Kaş kabarıklığının fazla olduğu müşterilerimizde genel itibari ile daha fazla tümsek bir alın bulunmaktadır.

Alın bölgesinde işlemi gerçekleştirmek için genellikle kanül adı verilen ve uyguladığımız doku üzerinde herhangi bir hasar meydana getirmeyen künt uçlu aparatlar tercih edilmektedir. Uyguladığımız vücut içerisinde dokuların arasından kayarak ilerleyen bu aparat ile müşterilerimize güvenli bir şekilde alın dolgusu uygulamasını yapmaktayız. Bu işlem genel itibariyle alın bölgesinden belli noktalar tercih edilerek bu noktalara giriş işlemi gerçekleştirilir ve alına istenilen şekil bu giriş noktaları sayesinde verilir.

Ankara Alın Dolgusu Ekibinin Uyguladığı Alın Dolgusunun Kalıcılık Süresi

Ankara alın dolgusu ekibi olarak bizleri tercih eden müşterilerimize uygulamış olduğumuz bu işlem sonucunda hastanın cilt tipine, uygulama işlemimize, enjekte ettiğimiz madde miktarına bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Alın bölgesinde kırışıklıkları yok eden ve alına daha yuvarlak bir görünüm kazandıran bu işlem her insanda farklı kalıcılık süresi gösterebilmektedir. En kötü ihtimalle 10 ay gibi bir süre kalıcılık etkisini sürdüren bu işlem 12 aya kadar uzanan kalıcılık özelliğini içerisinde taşımaktadır.

Adres : Atatürk Bulvarı Şanlı İş Merkezi No: 105/301 Kızılay ANKARA