Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
Atatürk Bulvarı Şanlı İş Merkezi No: 105/301 Kızılay ANKARA 0 (546) 763 46 46 - 0 (506) 061 06 06

Ankara Altın İğne

Son Güncelleme : 01.08.2023

Ankara altın iğne ekibi olarak uygulamış olduğumuz altın iğne metodu hastalarımızın cilt yüzeylerine etki etmeden direkt olarak cilt altına ulaşan ve cildin parlak, gergin ve sağlıklı bir görünüm kazanmasını sağlayan bir uygulamadır. İşlem için kullanmakta olduğumuz cihaz cildinizin alt katmanlarına yüksek frekanslı enerji göndermektedir. Cilt altına kontrollü bir şekilde hasar veren bu işlem vücutta bulunan doğal kolajenleri iyileşme süreci için uyarmaktadır. Bu işlemi genel itibari ile ince kırışıkların giderilmesi, elastikiyet kaybı, cilt sarkmalarında, cilt gençleştirme, sivilce, akne ve yara gibi sorunlarda, leke tedavisi, gözaltı morlukları, kilo kaybı, doğum sonrası meydana gelen doğum çatlakları, boyun ve dekolte kırışıkları gibi çeşitli yerlerde kullanmaktayız.

Ankara Altın İğne Ekibi Bu İşlemi Nasıl Gerçekleştirir?

Ankara altın iğne uygulama ekibi öncelikle işlem yapacağı alanı temizler ve anestezi etkisine sahip kremleri bölgeye uygular. Ardından ucuna altın iğne takılan radyo frekans cihazını cildinize temas ettirir. Ucunda çok fazla altın kaplama bulunan mikro iğneler cildin hedeflediğimiz bölgelerine herhangi bir hasar meydana getirmeden ulaşır. Bu sayede herhangi bir hasar oluşturmadan cilt tabakanız içerisinde kolajen ve elastin üretimini tetiklemektedir.

Ankara Altın İğne Tedavi Uygulaması İle Merak Edilen Diğer Sorular

Ankara altın iğne tedavi ekibinin uygulamış olduğu altın iğne tedavisi sonrasında hastalarımız normal yaşamlarına işlemden sonraki gün devam edebilirler. İşlem sırasında meydana gelen kızarıklar ise 1-2 saat içerisinde geçmektedir.

Uyguladığımız altın iğne tedavisi 20 ile 40 dakika arasında sürmektedir.

Bu tedaviyi uygulamak için belirli bir yüz koşulu aramamaktayız. Bütün yüz tiplerine uygulayabileceğimiz bir işlemdir.

Ankara altın iğne uygulama ekibi işlemi gerçekleştirirken herhangi bir ağrı meydana gelmemektedir. Çünkü işleme başlamadan önce anestezi özelliğine sahip kremlerle bölgeyi uyuşturmaktayız.