Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
Atatürk Bulvarı Şanlı İş Merkezi No: 105/301 Kızılay ANKARA 0 (546) 763 46 46 - 0 (506) 061 06 06

Ankara Bölgesel Zayıflama

Son Güncelleme : 01.08.2023

Ankara bölgesel zayıflama ekibi olarak ilk dile getirmemiz gerek konu bu metodu bir kilo azaltma yöntemi olmadığını belirtmektir. Bu yöntem vücudun belli bölgelerinde yağların azaltılması amacıyla kullanılan yöntemler için kullanılan genel bir tabirdir. Her insanın farklı vücut yapısı bulunmaktadır. Bu yüzden her insanda bölgesel zayıflama işlemi uygulanırken farklı işlemler kullanılabilir.

Ankara Bölgesel Zayıflamada Yağlar Nasıl Yok Edilir?

Ankara bölgesel zayıflama ekibi olarak bizleri tercih eden müşterilerimize uyguladığımız işlem sonrasında soğuk uygulamalar ile yağ hücrelerinde donma meydana gelmesi ve bunun sonucunda kristalleşerek yavaş yavaş vücut içerisinden kan ve lenf yollarıyla yağları yok etmekteyiz.

Ankara Bölgesel Zayıflama Ekibi Olarak Yağların Bölgeden Uzaklaştırılması

Ankara bölgesel zayıflama çalışanları olarak bölgesel zayıflama yöntemleri için kullanılan bütün metotların asıl amacı yağlardan kurtulmak istediğiniz bölge içerisinde bulunan yağların büzüştürülerek, eritilerek ya da parçalanarak insan vücudu içerisinden uzaklaştırılması esasına dayanmaktadır. Bu bölgesel zayıflama işlemi sonrasında yağları vücudundan uzaklaştırdığımız müşterimize belirli diyet ve sporları tercih etmesini önermekteyiz. Çünkü önereceğimiz diyet ve sporlar hastanın yağlarının vücuttan atılmasını işlemini daha da kolaylaştıracaktır. Ankara bölgesel zayıflama ekibi olarak önerilerimizi dinleyen müşterilerimiz işlemden daha net sonuçlar elde edeceklerdir.

Bölgesel zayıflama metotları 2 ayrı grup altında ele alınmaktadır.

Bunlardan ilki invazif (girişimsel, cerrahi) metotlarıdır. Kendi içerisinde ise liposakşın, lazer lipoliz, mezoterapi gibi gruplara ayrılmaktadır.

Diğeri ise Noninvazif (girişimseli cerrahi olmayan) metotlardır. Noninvazif grup ise kendi içerisinde pressoterapi, lenf drenaj masajı, ozon sauna, infared, kavitasyon, cryolipoz gibi seçeneklere ayrılmaktadır.

Bu işlemleri genellikle müşterilerimize tek seans şeklinde sunmaktayız. Ama eğer vücudunda aşırı yağlanma bulunan biri olursa 2 aylık aralıklarla 3 seansa kadar işlem uygulamaktayız.