Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
Atatürk Bulvarı Şanlı İş Merkezi No: 105/301 Kızılay ANKARA 0 (544) 425 23 41 - 0 (312) 425 23 41

Soğuk Lipoliz İle Zayıflama

Soğuk Lipoliz İle Zayıflama

Günümüzden eskiye doğru yapılan yolculukta karşımıza çıkan estetik operasyonlar oldukça gelişmiştir. Dünyanın en akıllı varlığı olan insanlar teknolojinin nimetlerini kullanarak gerekli uygulamalar ile her geçen gün estetik açıdan güzelliğe ve kusursuzluğa doğru ilerlemektedir. Bu uygulamalardan biri de soğuk lipoliz uygulamasıdır.

Yağ aldırma zahmetine gerek kalmadan istenmeyen bölgelerde bulunan yağların yok olmasını sağlayan bu uygulama kısa zamanda istenen vücut görüntüsüne sahip olmayı sağlamaktadır. Günümüzde bayanlar ve erkekler arasında en sıkıntılı durumların başında kilo yer almaktadır. Özellikle kilo konusunda şikayetler bölgesel olarak alınan kilolardan kurtulmak için soğuk lipoliz uygulaması yapılmaktadır. İşlem yağ hücrelerini dondurarak etkisiz hale getirmektir. Sağlıklı ve düşük kalorili yapılacak olan zayıflama yöntemlerinde kısa sürede istenen kiloya kavuşmak zor bir durumdur. Fakat bu yöntem ile yapılacak olan uygulamada 90 gün içinde son bulmaktadır. En verimli hal 90 gün içinde bu duruma gelecektir. Bu uygulama ile yağ hücrelerinin ölümü sağlanmaktadır.

Yapılacak olan soğuk lipoliz uygulamasından sonra vücudun eski halini alması oldukça basit şekilde gerçekleşirken bu konuda da bazı konularda dikkatli olmak gerekmektedir. Gereken uygulama ve tedavi sonrasında gerekli işlemler tam olarak tamamlandığında vücut zayıf ve estetik görünüme kavuşacaktır. Bu şekilde yapılan uygulamada iğne ya da neşter gibi ürkütücü malzemeler kullanılmamaktadır. Böylece uygulama daha da basit şekilde yapılmaktadır