Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
Atatürk Bulvarı Şanlı İş Merkezi No: 105/301 Kızılay ANKARA 0 (546) 763 46 46 - 0 (506) 061 06 06

Ameliyatsız Meme-Göğüs Estetiği

Ameliyatsız Meme-Göğüs Estetiği

Göğüsler, bir kadın için olmazsa olmazlardan biridir. Bunun sebebi hem dişiliğinin sembolü hem de anneliğin getirdiği en önemli organdır. İkili ilişkilerde karşı cinsi kullanma olarak gösterilen göğüsler anne olunca yavrusunu besleme organına dönüşür. Estetik ve sağlık açısından da önemli bir yeri vardır.

Kadınlar, göğüslerinin görüntüsünden hoşlanmadığı ya da sağlık açısından bir problem yaşadıklarında bunu düzeltmek için bazı yöntemlerden yararlanırlar. Ameliyatsız göğüs estetiği sadece ülkemizde değil dünya kadınlarının çoğunun tercih ettiği en sık kullanılan yöntemlerden biridir.

Göğüs büyütme estetiği hangi dolgu maddesi ile uygulanır?

Birçok insan ameliyattan ve narkoz kelimesinden korkar. Günümüzde artık narkoz almadan, bıçak altına yatmadan birçok operasyon gerçekleştirilmektedir. Bunların başında estetik operasyonlar konusunda

göğüs büyütme estetiği gelir. Göğüs büyütme iki şekilde yapılabilir. Birincisi göğüs büyütme dolgusu kullanılabilir. İkincisi ise kişinin kendi yağ dokusundan alınan yağ ile göğüs büyütme yapılabilir.

Ameliyatsız Meme (Göğüs) estetiğinde kullanılan ve en çok tercih edilen Hidrofilik jel dolgudur. Zamanla ve yaşın ilerlemesine bağlı olarak da  kişinin göğsü sarkmaya ve bazı deformasyonlara sebep olur. Kullanılacak Hidrofilik jel dolgu maddesi ile göğüsler istenilen dolgunluğa ve büyüklüğe getirilir.

Kalıcı Dolgu mu? Geçici Dolgu Mu?

Ameliyatsız Meme (Göğüs) Estetiğin de;

Dolgu olarak kullanılan bazı maddeler uzun yıllar kalıcılığını sürdürebilir. Ancak yapılan araştırmalar ışığında dolgu maddelerinin uzun süreli vücutta kalması ileriki yıllarda şiddetli ağrı ve yüzeyde bazı deformasyonların oluşmasına sebep olmaktadır. Bu yüzden medikal estetik uzmanı doktorlar kalıcı dolgunun çok da sağlıklı olmadığı konusunda birleşiyorlar.