Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
Atatürk Bulvarı Şanlı İş Merkezi No: 105/301 Kızılay ANKARA 0 (546) 763 46 46 - 0 (506) 061 06 06

Ameliyatsız Yüz Estetiği

Ameliyatsız Yüz Estetiği

Ameliyatsız Yüz Estetiği

Ameliyatsız gerçekleştirilen estetik uygulamalarından biri de en önemli bölge olan yüz estetiğidir. Zamanla yüz bölgesinde birçok deformasyon meydana gelir. Bu deformasyonların en önemli nedeni ciltte bulunan elastik maddenin yaşın ilerlemesi ile birlikte azalmasıdır. Bunun yanında düzensiz ve dengesiz beslenme, cildin nemsiz kalması, düzensiz uyku gibi dış etkenler de yüz de bazı deformasyonların oluşmasına sebep olur.

Ameliyatsız yüz estetiğinde birçok problemi yok etme imkanına sahip olursunuz. Yüzde oluşan kırışıklıklar, sarkmalar, cildin kaybettiği nem, göz çevresi ve dudak çevresinde mimik hareketlerinden oluşan çizgiler uygulanan dolgu enjeksiyonları imkanıyla düzeltilebilmektedir.

Ameliyatsız yüz estetiğinde hangi uygulamalar yapılır?
Ameliyatsız yüz estetiğinde uygulanan birçok yöntem vardır. Bu yöntemlerin içinde dolgu maddeleriyle yapılan uygulamalar, yüz mezoterapisi, ultherapy yüz germe, thermage yüz germe, vshape yüz gençleştirme, clearlift lazerle yüz gençleştirme ve iple yüz germe ve fokuslu ultrason Doublo A uygulamaları yapılabilir.

Dolgu uygulamaları ile ameliyatsız yüz estetiği

Dolgu maddesi kullanılarak yapılan ameliyatsız yüz estetiğinde yüz bölgesinde meydana gelen tüm kırışıklık, sarkma ve hacim kayıpları giderilir. Gözaltında oluşan çukurlaşmalar dolgu maddesi sayesinde doldurularak daha genç ve diri bir görünüm kazandırılır. Elmacık kemiği istenirse daha belirgin hale getirilerek yüz hatlarına daha belirgin bir görünüm kazandırılabilir.

Dolgu uygulamaları kalıcılığı ne kadar sürer?

Dolgu uygulamaları kalıcılığı kullanılan malzemenin kalitesine ve kullanma dozuna göre ortalama 6 ay ile 2 yıl arasında değişkenlik gösteren bir kalıcılık süresine sahiptir. Dolgu uygulamaları hyalüronik asit bazlı solüsyonlarla enjeksiyon şeklinde yapılır.