Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
Atatürk Bulvarı Şanlı İş Merkezi No: 105/301 Kızılay ANKARA 0 (546) 763 46 46 - 0 (506) 061 06 06

Ankara Altın İğne Operasyonları

Birçok faktör cildimizde yıpranmayı ve kırışıklığı beraberinde getirir. Yaşın ilerlemesi, mevsimsel değişimler, .çevresel faktörler, havada ki kirlilik beslenme alışkanlıkları ciltte yaşlanmayı, kırışıklığı ve lekeleri beraberinde getiren durumlardır. Cildin her zaman genç görünümünü isteyen birçok kadın ve erkek farklı yöntemlere başvururken teknoloji ve tıpta bu alanda gelişim göstermekte ve yeni nesil teknolojiler ile birçok yöntem sunmaktadır. Son yıllarda teknolojik gelişmelerin tıp dünyasında ki etkileri ile birlikte altın iğne mucizesi geliştirilmiştir. Genel tanımı ile Fraksiyonel radyo frekans dalgaları olan bu yöntem sayesinde cilt kaybettiği sağlığına kavuşurken aynı zamanda genç görünümü de beraberinde sunmaktadır. Cildin yüzeyine bir işlem yapılmadan deri altına uygulanan bu yöntem sayesinde cilt daha gergin, sağlıklı ve parlak bir görüntüye kavuşmaktadır. Bu yöntem ile birçok cilt kusuru da tedavi edilebilmektedir. Ankara altın iğne merkezi olarak sizlere bu alanda hizmet sunmaktayız.

Ankara Altın İğne ile Ameliyatsız Güzelleşmek Mümkün

Ankara altın iğne merkezi olarak sizlere Fraksiyonel frekans uygulaması gerçekleştirmekteyiz. Bu uygulama ortalama olarak 40-45 dakika sürmekte olup uygulanan bölgeye göre süre değişiklik göstermektedir. Uygulamanın ardından taburcu işlemleriniz gerçekleştirilir. Seanslar şekilde yapılan bu uygulama bölgede ki duruma göre seans aralıkları belirlenir.

Ankara Altın İğne ile Anında Yenilenme

Ankara Altın İğne merkezi olarak direkt sonuç odaklı çalışmaktayız. Aylarca seansların sonlanmasını beklemenize gerek yok. İlk uygulamanın ardından cildinizde ki ışıltıyı fark edebilirsiniz. İşlem sonrasında gün geçtikçe altın iğne deri altında onarıma devam ederken, her yeni güne daha sağlıklı bir cilt ile uyanabilirsiniz. Tüm seansların son bulması ile de kesin ve net sonucu görebilirsiniz. Kırışıksız, lekesiz aynı zamanda sağlıklı bir cilt bu yöntem sayesinde mümkündür.