Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
Atatürk Bulvarı Şanlı İş Merkezi No: 105/301 Kızılay ANKARA 0 (546) 763 46 46 - 0 (506) 061 06 06

Ankara Ameliyatsız Yüz Germe İşlemleri

Estetik bir görünüm adına ameliyat birçok kişinin korkuları arasında yer almaktadır. Özellikle yüz bölgesinde yapılacak germe işlemlerinde ameliyat faktörü kişileri oldukça korkutan konular arasında yer alır. Ancak teknolojinin büyük bir gelişim ve değişim göstermesi ile birlikte Ankara Ameliyatsız Yüz Germe operasyonları gerçekleştirilmektedir. Yüz bölgesinde sarkma sorunlarının yaşanması durumunda ameliyatsız olarak bu kötü görüntü ortadan kaldırılmaktadır. Aynı zamanda boyun bölgesinde yaşanan sarkmalar da ameliyatsız olarak gerilebilmektedir. Bu yöntem sayesinde bıçak altına yatmadan istediğiniz genç görünüme kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ankara Ameliyatsız Yüz Germe işlemi Nasıl Yapılır?

Ankara Ameliyatsız Yüz Germe operasyonlarında Silhourre soft olarak bilinen yöntem kullanılmaktadır. Bu yöntem bilinen adı ile iple yüz germe işlemi olup son derece hızlı ve aynı zamanda oldukça pratik bir yöntemdir. Bu yöntemde deri altına eriyebilen ipler yerleştirilir ve germe işlemi istenilen boyuta ulaşıncaya kadar gerilir. Zaman içinde bu ipler kendiliğinden eriyerek istenilen görüntüye kavuşulmuş olunur. Elbette ki ameliyat kadar olmasa da bu ip germe operasyonlarında da belirli risk faktörleri bulunmaktadır. Bu risklerden biri iplerin erimemesi durumu olup bu durumlarda iplere müdahale gerçekleştirilir. Ancak risk oranı oldukça düşük olduğu için bu yöntem sıkça tercih edilen estetik yöntemleri arasında yer alır.

Ankara Ameliyatsız Yüz Germe  merkezimiz olarak profesyonel ekibimiz ile iple yüz germe işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Bu noktada askılama yöntemi olarak bilinen yöntem tercih edilmektedir. Yüz bölgenizde sarkma ve kırışmadan şikayet ettiğiniz her alana bunun yanı sıra boyun ve gıdı bölgesinde ki sarkmalara müdahale de bu yöntem tercih edilir. İple germe, askılama yöntemi estetik alanda birçok noktada tercih edilen pratik ve kolay bir yöntem olup uygun fiyatlı bir işlemdir.