Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
Atatürk Bulvarı Şanlı İş Merkezi No: 105/301 Kızılay ANKARA 0 (546) 763 46 46 - 0 (506) 061 06 06

Ankara Buz Lazer

Ankara buz lazer ekibi olarak kullanmakta olduğumuz buz lazer uygulaması en acısız ve en hızlı uygulanan lazer teknolojisidir. Bu sistem istenmeyen tüylerden kurtulmak için geliştirilen en yeni sistemdir. Buz lazer sistemi içerisinde lazer işlemi için kullanacağımız cihazın başlığında kontak soğutma sistemi bulunmaktadır. Bununla beraber geniş spot özelliği ile ilgili bölgeye hızlı bir epilasyon işlemi uygulama fırsatı vermektedir.

Ankara Buz Lazer Ekibinin Uyguladığı Buz Lazer Avantajları

Ankara buz lazer ekibi olarak müşterilerimizin seçmiş oldukları buz lazer işlemi eski lazer sistemlerinden farklı olarak dört mevsim tercih edilebilen bir seçenektir. Buz lazer sisteminde eski usul lazer sistemlerinden bir diğer avantajı ise en koyu tüyler ile en ince tüylerin aynı başarı oranı ile ortadan kaldırma fırsatı sunmasıdır. Bu işlem oldukça hızlı gerçekleştirilebilen bir işlemdir. Ortalama 35 dakika içerisinde bütün vücudu lazer işleminden geçirebilmekteyiz. Erkekler eşli sistem işlemlerde fazla acı çektiği için buz lazer işlemini tercih ettiklerinde işlem sırasında herhangi bir acı duymayacaklardır. Buz lazer işlemi sonucunda ortalama 4 ile 6 seans arasında sonuç almaya başlayacaksınız.

Ankara Buz Lazer Ekibi Bu İşlemi Hangi Bölgelere Uygulamaktadır?

Ankara buz lazer ekibi olarak bu işlemi kadın ve erkek müşterilerimizim istedikleri bütün vücut bölgelerine uygulayabilmekteyiz. Yüz, bikini bölgesi, sırt, ense, kaş arası ve hatta kula içine kadar buz epilasyon işlemi uygulanabilmektedir.

Buz epilasyon işlemi uygulandıktan sonra istenmeyen tüylerin büyüme, dinlenme ve dökülme dönemleri bulunmaktadır. Etkin bir sonuç için genel itibari ile büyüme evresinde işlem uygulanmasını tercih etmekteyiz. Bu nedenle müşterimizin kıl tipini belirledikten sonra kıl tipine uygun olarak randevu vermekteyiz. Bu işlemi gerçekleştirirken uzman ve tecrübeli ekip arkadaşlarıyla çalışmaktayız.