Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
Atatürk Bulvarı Şanlı İş Merkezi No: 105/301 Kızılay ANKARA 0 (546) 763 46 46 - 0 (506) 061 06 06

Ankara Fraksiyonel Lazer Uygulaması

Son Güncelleme : 01.08.2023

Epilasyon konusunda teknolojinin gelişmesiyle birlikte dev adımlar da atılmıştır. Bu bağlamda güzellik merkezimizin de çağa ayak uydurmakta olduğunu bilmenizde fayda vardır. Biz bu konuda ankara fraksiyonel lazer hizmeti vermekteyiz. Bunun sayesinde müşterilerimiz bölgesel kıllanmalarından ve tüylenmelerinden toptan kurtulmaktadır. Bundan farklı olarak fiyatlarımızla da müşterilerimizi aşırı şekilde memnun etmekte olduğumuzu bilmenizde yarar vardır. Bu da güzellik merkezimizin işin her aşamasında müşteri odaklı çalışmakta olduğunu göstermektedir.

 

Ankara Fraksiyonel Lazer Hangi Bölgelere Uygulanmaktadır?

 

                Öncelikle ankara fraksiyonel lazer seçeneğinin ne anlama geldiği tam olarak bilinmelidir. Merkezimizin sağlamakta olduğu bu hizmet vücudun belli bölgelerine uygulanmaktadır. Bunun amacı toplu şekilde yapılan lazer epilasyondan biraz farklıdır. Bunun sayesinde vücudun kıllanmaya ve tüylenmeye müsait bölgeleri lazer yöntemiyle kalıcı olarak temizlenmektedir. Buradaki kıl ve tüy hücreleri yakılarak yenilerinin çıkması engellenmektedir. Böylece fraksiyonel şekilde lazer seçeneği müşterilerimizin vücutlarına uygulanmaktadır. Genellikle koltuk altı ve genital bölge kadınların en çok fraksiyonel lazer yaptırdığı yerler olmaktadır. Bu bölgeler yapıları itibarıyla kıl, tüy gibi istenmeyen oluşumların meydana gelmesine müsaittir. Ancak güzellik merkezimiz sayesinde bu dertlerinizden kolayca kurtulabilmektesiniz. Vücudunuzun istediğiniz bir/birkaç kısmına bu işlem uygulanabilmektedir. Böylece sorunlardan kolayca kurtulmanız sağlanmaktadır.

 

Ankara Fraksiyonel Lazer Yöntemi Sağlıklı Mıdır?

 

                Güzellik merkezimiz için her şeyden önce müşterilerimizin sağlıkları gelmektedir. Bundan dolayı müşterilerimizin sıkıntı yaşamaması adına elimizden geleni yapmaktayız. Bir kere alerji ya da hassas cilt yapısına sahip olan müşterilerimize sağlık sebeplerinden ötürü ankara fraksiyonel lazer hizmeti vermemekteyiz. Bunun yanında kaliteli ve steril lazer aletleri, ekipmanları vs. kullanarak onların kıl köklerini yakmaktayız. Bu sayede fraksiyonel lazer seçeneğinden hızlı şekilde yararlanmaları mümkündür. Bundan yararlanmak için ise bizimle çalışmanız lazım gelmektedir.