Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
Atatürk Bulvarı Şanlı İş Merkezi No: 105/301 Kızılay ANKARA 0 (546) 763 46 46 - 0 (506) 061 06 06

Ankara Leke Tedavisi

Ankara leke tedavisi ekibi olarak günümüzde çoğu kadın ve erkek vücudunda var olan lekelerden rahatsızlık duymaktadır. Bu lekeleri ortadan kaldırmak için çeşitli yöntemler bulunmaktadır. Yaz mevsiminde artan sıcaklardan dolayı lekeler daha koyu bir hale gelecektir. Bu yüzden leke tedavisi için tercih edilmesi gereken zaman kış mevsimi içerisinde olmalıdır. Vücudunuzda sivilce izi, kıl batığı, yaralanma, ameliyat izleri gibi nedenlerden dolayı lekeler meydana gelmektedir. Bunların dışında doğum lekesi, çil, solaryum lekeleri, sistematik hastalıklara bağlı olarak da lekeler meydana gelebilmektedir.

Ankara Leke Tedavi Ekibi Hangi Yöntemleri Uygulamaktadır?

Ankara leke tedavi ekibimizi tercih olacak müşterilerimize vücutlarında var olan ve rahatsızlık duydukları lekeleri ortadan kaldırmak için leke açıcılar, kimyasal peeling, spot peel, derma melan, cosmo melan, dermabrazyon, lekeye yönelik mezoterapi, erbiyum yağ lazer gibi çeşitli tedavi seçenekleri sunmaktayız. Leke tedavi işlemine başlamadan önce müşterilerimize bu lekenin altında herhangi bir hastalık yatıp yatmadığı konusunda bir doktorla iletişime geçmesini ardından sorun yoksa bize gelmesini önermekteyiz.

Ankara Leke Tedavisi Kaç Seans Sürmektedir?

Ankara leke tedavi ekibinin uyguladığı leke giderme işlemleri lekenin çeşidi, derinliği, boyutu ve uyguladığımız tedavi yöntemine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Müşterilerimize ortalama 4-8 hafta aralıklarla 2 ile 8 seans arasında işlem uygulamaktayız. Uyguladığımız bazı tedavi yöntemleri içerisinde müşterilerimize verdiğimiz kremleri düzenli olarak kullanır ve çeşitli aralıklarla kontrole gelmektedir.

Ankara leke tedavisi ekibi olarak müşterilerimize uyguladığımız tedavi türüne bağlı olarak lekeyi giderme konusunda %7* ile %100 arasında bir başarı şansımız bulunmaktadır. Tedavi işlemi sona erdikten sonra ise müşterilerimizin tekrar lekelere maruz kalmaması için dört mevsim güneşten korunmasını önermekteyiz. Özellikle yaz aylarında dışarı çıkarken çok dikkatli olmaları gerekmektedir.