Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
Atatürk Bulvarı Şanlı İş Merkezi No: 105/301 Kızılay ANKARA 0 (546) 763 46 46 - 0 (506) 061 06 06

Ankara Soğuk Lipoliz

Ankara soğuk lipoliz işlemi uygulayıcısı bir firma olarak ilk olarak merak edenler için soğuk lipoliz uygulaması nedir? Ondan bahsedelim. Soğuk lipoliz vücutta bulunan yağ hücrelerini soğuk uygulama yöntemi ile dondurarak vücut içerisinde işlevsiz bir hale getirerek kontrollü ve bölgesel zayıflamayı sağlayan bir yöntemdir. Vücudumuz içerisinde bulunan yağ hücrelerinin aşırı bir soğuğa maruz kaldıkları zaman “soğuk kaynaklı panikülit” olarak ifade edilen hücre ölümüne girdikleri bilimsel olarak bilinmektedir.

Ankara Soğuk Lipoliz Kimlere Uygulanabilir?

Ankara soğul lipoliz işlemi uygulayan ekip olarak bu işlemi genel olarak vücut kitle indeksi normal ya da normalin biraz yukarısında olan insanlara uygulamaktayız. Bu işlemi vücudun sırt, karın, basen, yan simitler, kollar, sırtta sutyen altları, göğüs altındaki kıvrımlar gibi bölgelere uygulayabilmekteyiz. Hamilelerde doğum gerçekleştikten 3 ay sonra ve sezaryen doğum gerçekleştirenlerde ise yara iyileştikten sonra bu işlem gönül rahatlığıyla tercih edilebilir. Bu işlem sonrasında kişi vücudunda oluşan kızarıklar 2 ya da 3 gün içerisinde geçmektedir. Bu kızarıklık dışında herhangi bir yan etkisi olmadığını söyleyebiliriz.

Ankara Soğuk lipoliz İşlemi Nasıl Zayıflama Sağlıyor?

Ankara soğuk lipoliz işlemi uygulayan ekip olarak bu işlemin nasıl gerçekleştiğini bizleri tercih etmek isteyenlere anlatacağım. İlk olarak kullandığımız cihaz düşük sıcaklık ile vakum masajı işleminde kullanılmakta ve özel bir aparat ile bunların emilimini sağlamaktadır. Müşterilerimizin vücudunu ilk olarak 45 dereceye kadar ısıtmaktayız. Daha sonra ise bu sıcaklık -5 dereceye kadar düşürmekteyiz. Bu işlem için yaklaşık bir saat gibi bir süre beklemekteyiz. Sebebi ise yağ depolarının programlanmış hücre ölümü sürecine girmesini sağlamak ve vücut içerisinde bu yağ dokularının işlevsiz bir hale gelmesini sağlamaktayız. Ankara soğuk lipoliz ekibi olarak el aparatımız ile tüm vücut bölgelerine bu işlemi uygulayabilmekteyiz.